WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce 5.5.3 - en to pl_PL translation catalogue (597 entries)

en: "%1$s" shipping class cost in %2$s
pl_PL: Koszt wysyłki klasy „%1$s” w %2$s

en: %1$d %2$s are missing translations.
pl_PL: Brakuje tłumaczeń dla %1$d %2$s.

en: %1$d %2$s is missing translations.
pl_PL: Brakuje tłumaczeń dla %1$d %2$s.

en: %1$d %2$s translation missing.
pl_PL: Brakuje %1$d tłumaczenia %2$s.

en: %1$d %2$s translations missing.
pl_PL: Brakuje %1$d tłumaczeń %2$s.

en: %1$s: Full name of the currency (e.g., “Euro”).
pl_PL: %1$s: Pełna nazwa waluty (np. „Euro”).

en: %1$s: Standard code representing the currency (e.g., USD for United States Dollar).
pl_PL: %1$s: Standardowy kod reprezentujący walutę (np. USD dla dolara amerykańskiego).

en: %1$s: Standard symbol representing the currency (e.g., “$” or “€”).
pl_PL: %1$s: Standardowy symbol reprezentujący walutę (np. „$” lub „€”).

en: %d products left
pl_PL: Zostało %d produktów

en: %s do not require translation.
pl_PL: %s nie wymagają tłumaczenia.

en: %s is installed and active.
pl_PL: Wtyczka %s została zainstalowana i uruchomiona.

en: %s is not active.
pl_PL: Wtyczka %s nie jest uruchomiona.

en: %s is not required in order to run WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce but it’s recommended if you want to use separate product images and galleries for different languages.
pl_PL: %s nie jest wymagany do uruchomienia WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce, ale jest zalecany, jeśli chcesz używać oddzielnych obrazów produktów i galerii dla różnych języków.

en: %s is not set up.
pl_PL: Nie ustawiono %s.

en: %s is set up.
pl_PL: Ustawiono %s.

en: %s items processed
pl_PL: Przetworzono %s elementów

en: %s translation
pl_PL: Tłumaczenie %s

en: (Space)
pl_PL: (Spacja)

en: (previous value: %s)
pl_PL: (poprzednia wartość: %s)

en: - Need a custom solution? %1$sContact our support%2$s - we’re here to help you migrate safely.
pl_PL: - Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania? %1$sSkontaktuj się z naszym wsparciem%2$s - jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci bezpiecznie przeprowadzić migrację.

en: - Switch to a PHP-based template - you can select one from the %1$sconfiguration page%2$s.
pl_PL: - Przejdź na szablon oparty na PHP - możesz wybrać jeden ze %1$sstrony konfiguracji%2$s.

en: - To edit the original product, switch back to the default language.
pl_PL: - Aby edytować oryginalny produkt, przełącz się z powrotem na język domyślny.

en: - To edit this product's translation, use the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: - Aby edytować tłumaczenie tego produktu, użyj %1$sPanelu tłumaczeń%2$s.

en: -- Choose a widget area --
pl_PL: -- Wybierz obszar widżetu --

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
pl_PL: 1454.07 &raquo; 1450, kiedy ustawiono na 10

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
pl_PL: 1454.07 &raquo; 1454, kiedy ustawiono na 1

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
pl_PL: 1454.07 &raquo; 1500, kiedy ustawiono na 100

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%1$s</code> translations to version <code>%2$s</code>.
pl_PL: <strong>Dostępne tłumaczenie WooCommerce </strong> &#8211; Zainstaluj, aby zaktualizować swoje tłumaczenia <code>%1$s</code> do wersji <code>%2$s</code>.

en: API key (required)
pl_PL: Klucz API (wymagany)

en: Account settings
pl_PL: Ustawienia konta

en: Action
pl_PL: Działanie

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Add Currencies
pl_PL: Dodaj waluty

en: Add a currency switcher to your store
pl_PL: Dodać przełącznik walut do swojego sklepu

en: Add a new currency switcher to a widget area
pl_PL: Dodaj nowy przełącznik waluty do obszaru widżetu

en: Add currency
pl_PL: Dodaj walutę

en: Add new currency
pl_PL: Dodaj nową walutę

en: Add separate download files for translations when translating products
pl_PL: Dodaj oddzielne pliki do pobrania dla produktów w innych językach podczas tłumaczenia produktów

en: Add separate download files for translations when you translate this product
pl_PL: Dodaj oddzielne pliki do pobrania dla tłumaczeń podczas tłumaczenia tego produktu

en: Add translation
pl_PL: Dodaj tłumaczenie

en: Additional CSS
pl_PL: Dodatkowy CSS

en: Additionally, you can use HTML tags %1$s(img, span, em, strong, u)%2$s to customize the output when the switcher style is set to %1$sList of currencies%2$s, %3$sin line with official HTML standards for the select tag%4$s.
pl_PL: Dodatkowo możesz użyć tagów HTML %1$s(img, span, em, strong, u)%2$s do dostosowania wyglądu, gdy styl przełącznika jest ustawiony na %1$sLista walut%2$s, %3$szgodnie z oficjalnymi standardami HTML dla tagu select%4$s.

en: All %1$s have the same %2$s assignments.
pl_PL: Wszystkie %1$s mają ten sam przydział%2$s.

en: All %s are translated.
pl_PL: Wszystkie %s zostały przetłumaczone.

en: All Accounts
pl_PL: Wszystkie rachunki

en: All countries
pl_PL: Wszystkie kraje

en: All countries except
pl_PL: Wszystkie kraje z wyjątkiem

en: All countries except...
pl_PL: Wszystkie kraje z wyjątkiem...

en: All countries except:
pl_PL: Wszystkie kraje z wyjątkiem:

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
pl_PL: Ustawienia w tej sekcji wpływają na wszystkie przełączniki waluty na Twojej stronie.

en: All in selected currency
pl_PL: Wszystko w wybranej walucie

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
pl_PL: Wszystkie produkty zostaną usunięte z bieżącego zamówienia w celu zmiany waluty

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
pl_PL: Wszystkie produkty zostaną usunięte z bieżącego zamówienia w celu zmiany języka

en: Allow to translate missing product reviews
pl_PL: Zezwól na tłumaczenie brakujących recenzji produktów

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
pl_PL: Dopuszczalne znaczniki HTML: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: And more!
pl_PL: I jeszcze więcej!

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: At least one currency must be enabled for this language!
pl_PL: Co najmniej jedna waluta musi być włączona dla tego języka!

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
pl_PL: Co najmniej jedno z tych pól jest wymagane: tytuł, treść lub streszczenie

en: Attribute Slug
pl_PL: Slug atrybutu

en: Attribute slug: %s
pl_PL: Slug atrybutu: %s

en: Automatic Exchange Rates
pl_PL: Automatyczne kursy wymiany

en: Autosubtract amount
pl_PL: Kwota odejmowana automatycznie

en: Available parameters
pl_PL: Dostępne parametry

en: Bank Account
pl_PL: Rachunek bankowy

en: Because this site uses the default permalink structure, you cannot use slug translation for product permalinks.
pl_PL: Ponieważ ta witryna wykorzystuje domyślną strukturę odnośników stałych, nie możesz korzystać z tłumaczenia slugów dla odnośników stałych do produktów.

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Booking currency
pl_PL: Waluta rezerwacji

en: Bookings
pl_PL: Rezerwacje

en: Border
pl_PL: Ramka

en: Button text
pl_PL: Tekst przycisku

en: By default, show reviews in all languages
pl_PL: Domyślnie wyświetlaj opinie we wszystkich językach

en: Caching may cause currency display issues for your customers if you are using the multicurrency feature.
pl_PL: Stosowanie pamięci podręcznej może spowodować problemy z wyświetlaniem walut po stronie Twoich klientów, jeżeli korzystasz z funkcji wielu walut.

en: Calculate costs in other currencies automatically
pl_PL: Automatycznie wylicz koszty w innych walutach

en: Calculate prices in other currencies automatically
pl_PL: Automatycznie oblicz ceny w innych walutach

en: Calculate shipping costs in other currencies automatically
pl_PL: Automatycznie oblicz koszty wysyłki w innych walutach

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancel (stay with the Translation Editor)
pl_PL: Anuluj (korzystaj z Edytora Tłumaczeń)

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
pl_PL: Nie można pobrać kursów wymiany. Błąd połączenia.

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: Change Password
pl_PL: Zmień hasło

en: Change default language
pl_PL: Zmień język domyślny

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
pl_PL: Zmiany w tych tłumaczeniach ogólnie wpłyną na frazy! (Nie tylko dla tego produktu)

en: Checkout
pl_PL: Do kasy

en: Checkout &rarr; Pay
pl_PL: Do kasy &rarr; Zapłać

en: Choose a file
pl_PL: Wybierz plik

en: Choose which currency to display when a client switches languages
pl_PL: Wybierz walutę, która ma być wyświetlana, gdy klient zmieni język

en: Choose which product attributes you want to translate
pl_PL: Zdecydować, które atrybuty produktów mają być przetłumaczone

en: Cleanup tools
pl_PL: Narzędzia czyszczące

en: Clear all colors
pl_PL: Wyczyść wszystkie kolory

en: Clear list
pl_PL: Wyczyść listę

en: Click continue to create missing WooCommerce pages translate your store pages into the following languages:
pl_PL: Naciśnij przycisk kontynuuj, aby stworzyć brakujące strony WooCommerce i przetłumaczyć strony sklepu na następujące języki:

en: Click continue to translate your store pages into the following languages:
pl_PL: Naciśnij przycisk kontynuuj, aby przetłumaczyć strony sklepu na następujące języki:

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
pl_PL: Kliknij, aby wyświetlić ceny w innych walutach w ten sam sposób, w jaki są aktualnie wyświetlane po stronie klienta.

en: Client ID
pl_PL: Identyfikator klienta

en: Client Location
pl_PL: Lokalizacja klienta

en: Collapse
pl_PL: Zwiń

en: Color theme
pl_PL: Motyw koloru

en: Completed
pl_PL: Zakończono

en: Composite Products ( Components )
pl_PL: Wyroby złożone (Elementy składowe)

en: Composite Products ( Scenarios )
pl_PL: Produkty złożone (scenariusze)

en: Configuration Warnings
pl_PL: Ostrzeżenia dotyczące konfiguracji

en: Configure multicurrency for multilingual sites
pl_PL: Skonfiguruj funkcję wielowalutowości dla witryn wielojęzycznych

en: Configure multicurrency mode
pl_PL: Skonfiguruj tryb wielowalutowy

en: Configure per country availability for this payment gateway
pl_PL: Skonfiguruj dostępność tej formy płatności dla każdego kraju

en: Configure products slug translation
pl_PL: Skonfiguruj tłumaczenia slugów produktów

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
pl_PL: Skonfiguruj konkretne właściwości produktu, które należy zsynchronizować z tłumaczeniami.

en: Configure thumbnail and gallery synchronization to translations.
pl_PL: Skonfiguruj synchronizację miniatury i galerii z tłumaczeniami.

en: Congrats on making your first multicurrency sale!
pl_PL: Gratulujemy dokonania pierwszej sprzedaży wielowalutowej!

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content / Description
pl_PL: Zawartość / Opis

en: Continue
pl_PL: Dalej

en: Core
pl_PL: Podstawa

en: Costs and values in custom currencies
pl_PL: Koszty i wartości w walutach niestandardowych

en: Country availability
pl_PL: Dostępność w krajach

en: Create custom pricing in each currency
pl_PL: Stworzyć niestandardowy cennik dla każdej waluty

en: Create missing translations
pl_PL: Utwórz brakujące tłumaczenia

en: Create missing translations for product attributes:
pl_PL: Utwórz brakujące tłumaczenia dla atrybutów produktów:

en: Create store pages in all your site's languages
pl_PL: Utworzyć strony sklepu we wszystkich językach Twojej witryny

en: Currencies
pl_PL: Waluty

en: Currencies order updated
pl_PL: Zaktualizowano kolejność walut

en: Currencies to display for each language
pl_PL: Waluty do wyświetlenia w każdym języku

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Currency - no orders found
pl_PL: Waluta - nie znaleziono zamówień

en: Currency Position
pl_PL: Pozycja waluty

en: Currency Preview
pl_PL: Podgląd waluty

en: Currency available in
pl_PL: Waluta dostępna w

en: Currency displayed first
pl_PL: Waluta wyświetlana jako pierwsza

en: Currency settings for %s
pl_PL: Ustawienia waluty dla %s

en: Currency switcher
pl_PL: Przełącznik walut

en: Currency switcher colors
pl_PL: Kolory przełącznika waluty

en: Currency switcher options
pl_PL: Opcje przełącznika walut

en: Currency switcher preview
pl_PL: Podgląd przełącznika walut

en: Currency switcher style
pl_PL: Styl przełącznika walut

en: Current currency background color
pl_PL: Kolor tła bieżącej waluty

en: Current currency font color
pl_PL: Kolor czcionki bieżącej waluty

en: Currently, there are %s variations that need to be created.
pl_PL: Aktualnie konieczne jest stworzenie %s wariantów.

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Custom Fields
pl_PL: Własne pola

en: Custom Product attributes
pl_PL: Niestandardowe atrybuty produktu

en: Custom Tabs
pl_PL: Zakładki niestandardowe

en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
pl_PL: Zmieniono konfigurację pola personalizacji %s w pliku wpml-config.xml!

en: Custom settings for %s
pl_PL: Ustawienia niestandardowe dla %s

en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
pl_PL: Zmieniono konfigurację taksonomii spersonalizowanej %s w pliku wpml-config.xml!

en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
pl_PL: Zmieniono konfigurację typu spersonalizowanego %s w pliku wpml-config.xml!

en: Customize the currency switcher
pl_PL: Spersonalizuj przełącznik waluty

en: Daily
pl_PL: Codziennie

en: Decide if you want to add multiple currencies to your store
pl_PL: Zdecydować, czy chcesz dodać wiele walut do swojego sklepu

en: Decimal Separator
pl_PL: Separator dziesiętny

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 1/6]
en: Some taxonomies in your site are forced to be untranslatable. This is causing a problem when you're trying to run a multilingual WooCommerce site.
pl_PL: Niektóre taksonomie w Twojej witrynie są w sposób wymuszony nieprzetłumaczalne. Powoduje to problemy, kiedy próbujesz uruchomić wielojęzyczną witrynę WooCommerce.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 2/6]
en: A plugin or the theme are probably doing this.
pl_PL: Jest to prawdopodobnie powodowane przez wtyczkę lub motyw.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 3/6]
en: What you can do:
pl_PL: Oto, co możesz zrobić:

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 4/6]
en: 1. Temporarily disable plugins and see if this message disappears.
pl_PL: 1. Tymczasowo wyłącz wtyczki, aby sprawdzić, czy ten komunikat zniknie.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 5/6]
en: 2. Temporarily switch the theme and see if this message disappears.
pl_PL: 2. Tymczasowo zmień motyw, aby sprawdzić, czy ten komunikat zniknie.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 6/6]
en: It's best to contact %s, tell that you're getting this message and offer to send a Duplicator copy of the site. We will work with the theme/plugin author and fix the problem for good. In the meanwhile, we'll give you a temporary solution, so you're not stuck.
pl_PL: Zalecamy skontaktować się z %s, i przekazanie im informacji o widocznym komunikacie. Można również zaproponować przesłanie kopii Duplikatora witryny. Będziemy pracować z autorem motywu/wtyczki aby naprawić ten problem. Do tego czasu, przedstawiamy rozwiązanie tymczasowe, aby nie trzymać Cię w miejscu.

en: Default: %name% (%1$symbol%) - %2$code%
pl_PL: Domyślnie: %name% (%1$symbol%) - %2$code%

en: Define how to display product reviews on the product page by default. The customer will be still able to filter reviews by language.
pl_PL: Zdefiniuj domyślny sposób wyświetlania opinii o produkcie na stronie produktu. Klient będzie nadal miał możliwość filtrowania opinii według języka.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Description
pl_PL: Opis

en: Determined automatically based on exchange rate
pl_PL: Ustalone automatycznie w oparciu o kurs wymiany

en: Disable %1$s for %2$s
pl_PL: Wyłącz %1$s dla %2$s

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Dismiss
pl_PL: Porzuć

en: Display original images on the translated product front page if images not specified
pl_PL: Wyświetlaj oryginalne obrazy na przetłumaczonej stronie produktu, jeżeli nie wybrano innych obrazów

en: Do you want to add more currencies to your store?
pl_PL: Czy chcesz dodać więcej walut do swojego sklepu?

en: Down
pl_PL: W dół

en: Download Files
pl_PL: Pobierz pliki

en: Download Files for Variation #%s
pl_PL: Pobierz pliki dla wariantu #%s

en: Downloading translations... Please don't close this page.
pl_PL: Pobieranie tłumaczeń... Nie zamykaj tej strony.

en: Drag and drop the currencies to change their order
pl_PL: Przeciągnij i upuść waluty, aby zmienić ich kolejność

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Edit %s Currency Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik waluty %s

en: Edit My Address
pl_PL: Edytuj adres

en: Edit Product Currency Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik waluty produktu

en: Edit currency switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik waluty

en: Edit translation
pl_PL: Edytuj tłumaczenie

en: Enable %1$s for %2$s
pl_PL: Włącz %1$s dla %2$s

en: Enable automatic exchange rates
pl_PL: Włącz automatyczne kursy wymiany

en: Enable costs in custom currencies
pl_PL: Włącz koszty w walutach niestandardowych

en: Enable the multicurrency mode
pl_PL: Włącz tryb wielowalutowy

en: Enable this if you want to translate attribute values with WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz tłumaczyć wartości atrybutów za pomocą WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: Enable/disable
pl_PL: Włącz/wyłącz

en: Endpoint: %s
pl_PL: Punkt końcowy: %s

en: Enter API key
pl_PL: Wpisz klucz API

en: Enter prices in other currencies
pl_PL: Wpisz ceny w innych walutach

en: Error saving settings.
pl_PL: Błąd zapisywania ustawień.

en: Excerpt
pl_PL: Streszczenie

en: Exchange Rate
pl_PL: Kurs wymiany

en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
pl_PL: Kurs wymiany = %s kurs wymiany x (1 + prowizja / 100)

en: Exchange rates source
pl_PL: Źródło kursów wymiany

en: Exchange rates updated successfully
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano kursy wymiany

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
pl_PL: Istniejące tłumaczenia i skojarzone z nimi warianty zostaną usunięte.

en: External Product
pl_PL: Produkt zewnętrzny

en: File URL
pl_PL: URL pliku

en: Fix incorrect or missing translation links for product variations
pl_PL: Napraw nieprawidłowe lub brakujące linki tłumaczeń dla wariantów produktów

en: Fix missing product reviews
pl_PL: Napraw brakujące recenzje produktów

en: Fix multilingual information
pl_PL: Napraw informacje wielojęzyczne

en: Fix product taxonomies
pl_PL: Napraw taksonomie produktów

en: Fixer.io API key
pl_PL: klucz API Fixer.io

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
pl_PL: W przypadku 1454,07, kiedy postąpienie do najbliższej liczby całkowitej wynosi 100, a automatycznie odejmowana kwota to 1, kwota ostateczna to 1499.

en: From&hellip;
pl_PL: Od&hellip;

en: Global Attributes
pl_PL: Atrybuty globalne

en: Go back
pl_PL: Wstecz

en: Go to WPML &rarr; Taxonomy Translation to translate Taxonomy terms manually
pl_PL: Przejdź do WPML &rarr; Tłumaczenie taksonomii, aby ręcznie przetłumaczyć terminy taksonomii

en: Go to WPML &rarr; Translation Management to translate Products
pl_PL: Przejdź do WPML &rarr; Zarządzanie tłumaczeniami, aby przetłumaczyć Produkty

en: Gray
pl_PL: Szary

en: Great! Now you can use Geolocation to determine default currency for chosen languages. You can edit that key in
pl_PL: Świetnie! Teraz możesz korzystać z geolokalizacji do określania domyślnej waluty dla wybranych języków. Ten klucz można edytować w

en: Heading
pl_PL: Nagłówek

en: Here you can set different prices for the %s in multiple currencies:
pl_PL: Tutaj możesz ustawić różne ceny %s w wielu walutach:

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide This Message
pl_PL: Ukryj tę wiadomość

en: Hide more
pl_PL: Ukryj więcej

en: Hide prices in other currencies
pl_PL: Ukryj ceny w innych walutach

en: Hourly
pl_PL: Co godzinę

en: Hover
pl_PL: Najedź

en: How to translate permalinks for product taxonomies
pl_PL: Jak przetłumaczyć permalinki dla taksonomii produktów

en: How to translate product permalinks
pl_PL: Jak przetłumaczyć permalinki produktów

en: How to translate this?
pl_PL: Jak to przetłumaczyć?

en: I'll do the setup later
pl_PL: Wprowadzę ustawienia później

en: If you are using a page builder to design WooCommerce products, you should only use WPML's Translation Editor.
pl_PL: Jeżeli do projektowania produktów WooCommerce używasz programu do tworzenia stron, korzystaj wyłącznie z Edytora tłumaczeń WPML.

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths
                                                synchronized, or seperate for each language.
pl_PL: Jeśli korzystasz z produktów do pobrania, możesz zsynchronizować ich ścieżki
     lub oddzielić je dla każdego języka.

en: If you have it already, install and activate it. Otherwise, %1$sbuy WPML%2$s.
pl_PL: Jeśli już ją masz, zainstaluj ją i aktywuj. W przeciwnym razie %1$skup wtyczkę WPML%2$s.

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Important: Action Needed for Your Currency Switcher
pl_PL: Ważne: wymagane działanie dotyczące przełącznika walut

en: Increment for nearest integer
pl_PL: Zwiększenie dla najbliższej liczby całkowitej

en: Install WooCommerce Pages
pl_PL: Zainstaluj strony WooCommerce

en: Introduction
pl_PL: Wprowadzenie

en: Invalid currency parameter: "%s"
pl_PL: Nieprawidłowy parametr waluty: "%s"

en: Invalid language parameter: "%s"
pl_PL: Nieprawidłowy parametr języka: "%s"

en: Invalid nonce
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy

en: Invalid taxonomy %s
pl_PL: Błędna taksonomia %s

en: It’s recommended that you translate products from the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Zaleca się, aby tłumaczyć produkty z %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: Keep
pl_PL: Zachowaj

en: Keep %s
pl_PL: Zachowaj %s

en: Keep using %s
pl_PL: Nadal korzystaj z %s

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Language
pl_PL: Język

en: Last updated: %s
pl_PL: Ostatnia aktualizacja: %s

en: Learn how to generate a free license key
pl_PL: Dowiedz się, jak wygenerować bezpłatny klucz licencyjny

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Left
pl_PL: Do lewej

en: Left with space
pl_PL: Z lewej ze spacją

en: Let's continue
pl_PL: Dalej

en: Let's make your WooCommerce store multilingual
pl_PL: Niech Twój sklep WooCommerce będzie wielojęzyczny

en: Lifting charge
pl_PL: Prowizja

en: Live Publishable Key
pl_PL: Czynny klucz publiczny

en: Live Secret Key
pl_PL: Czynny klucz tajny

en: Location based
pl_PL: Na podstawie lokalizacji

en: Logout
pl_PL: Wylogowanie

en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
pl_PL: Chcesz zaimportować swój wielojęzyczny sklep? Dzięki %1$s i %2$s zarówno w oryginalnej, jak i nowej witrynie, możesz automatycznie eksportować i importować swoje tłumaczenia.

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Would you like to automatically create translated variations and images?
pl_PL: Wygląda na to, że aktualizujesz z poprzedniej wersji WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Czy chcesz automatycznie utworzyć przetłumaczone warianty i obrazy?

en: Lost Password
pl_PL: Nie pamiętam hasła

en: Make your store multilingual
pl_PL: Niech Twój sklep będzie wielojęzyczny

en: Make your store multilingual and enable multiple currencies | <a href="https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml">Documentation</a>
pl_PL: Uczyń swój sklep wielojęzycznym i włącz obsługę wielu walut <a href="https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml">Documentation</a>

en: Manually
pl_PL: Ręcznie

en: MaxMind Licence Key
pl_PL: Klucz licencji MaxMind

en: Merchant ID
pl_PL: Identyfikator sprzedawcy

en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
pl_PL: Migrujesz swój wielojęzyczny sklep? Dzięki %s możesz przenieść przetłumaczone treści do nowej witryny, w tym cross-sells, up-sells i atrybuty produktów.

en: Monthly on the
pl_PL: Raz w miesiącu

en: Monthly on the %s
pl_PL: Co miesiąc %s

en: More details
pl_PL: Więcej szczegółów

en: Multi-currency is enabled, but no secondary currencies have been set. %1$sAdd secondary currency%2$s.
pl_PL: Włączono obsługę wielu walut, ale nie ustawiono żadnych walut dodatkowych. %1$sDodaj walutę dodatkową%2$s.

en: Multi-currency is not enabled.
pl_PL: Nie włączono obsługi wielu walut.

en: Multi-currency settings
pl_PL: Ustawienia wielu walut

en: Multicurrency
pl_PL: Wielowalutowość

en: Multicurrency Settings
pl_PL: Ustawienia wielowalutowości

en: Multicurrency documentation
pl_PL: Więcej o obsłudze wielu walut

en: Multilingual
pl_PL: Wielojęzyczność

en: Multilingual Content Setup
pl_PL: Ustawienia zawartości wielojęzycznej

en: Multilingual Settings
pl_PL: Ustawienia wielojęzyczności

en: Multiple Currencies
pl_PL: Wiele walut

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: N/A
pl_PL: N/D

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Native WooCommerce product editing screen
pl_PL: Wbudowany ekran edycji produktu WooCommerce

en: Nearest
pl_PL: Najbliższe

en: New Widget Area Currency Switcher
pl_PL: Nowy przełącznik waluty w obszarze widżetu

en: No - dismiss
pl_PL: Nie - pomiń

en: No shipping class cost in %s
pl_PL: Brak klasy kosztów wysyłki w %s

en: No, use only one currency
pl_PL: Nie, korzystaj tylko z jednej waluty

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: Not sure which option to choose? Read about %1$spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%2$s.
pl_PL: Nie wiesz, którą opcję wybrać? Przeczytaj o %1$spotencjalnych problemach przy przełączaniu języków i walut, kiedy koszyk zawiera produkty%2$s.

en: Not yet supported
pl_PL: Jeszcze nieobsługiwane

en: Number of Decimals
pl_PL: Liczba miejsc po przecinku

en: OK (translate with the WordPress editor)
pl_PL: OK (przetłumacz za pomocą edytora WordPressa)

en: OnTheGoSystems
pl_PL: Onthegosystems

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
pl_PL: Nie utworzono jednej lub więcej stron WooCommerce.

en: Only numeric
pl_PL: Tylko liczby

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Order Received
pl_PL: Przyjęto zamówienie

en: Order currency:
pl_PL: Waluta zamówienia:

en: Order of currencies
pl_PL: Kolejność walut

en: Original
pl_PL: Oryginalny

en: Original Slug
pl_PL: Oryginalny slug

en: Original language
pl_PL: Język oryginalny

en: Other currency background color
pl_PL: Kolor tła inne waluty

en: Other currency font color
pl_PL: Kolor czcionki innej waluty

en: PayPal Email
pl_PL: E-mail PayPal

en: Payment Gateways
pl_PL: Sposoby płatności

en: Permalink settings
pl_PL: Ustawienia permalinku

en: Person Type Name
pl_PL: Nazwa rodzaju osób

en: Person Types
pl_PL: Rodzaje osób

en: Placeholder
pl_PL: Symbol zastępczy

en: Please add another currency to fully utilize multicurrency mode. If you do not need multiple currencies, you can disable this setting to improve your site's performance.
pl_PL: Dodaj kolejną walutę, aby w pełni wykorzystać tryb wielowalutowy. Jeżeli nie potrzebujesz wielu walut, możesz wyłączyć to ustawienie i tym samym poprawić wydajność swojej witryny.

en: Please choose a different permalink structure or disable slug translation.
pl_PL: Wybierz inną strukturę odnośników stałych lub wyłącz tłumaczenie slugów.

en: Please enter a valid number
pl_PL: Wpisz prawidłową liczbę

en: Please enter in a value less than the regular price
pl_PL: Wpisz wartość mniejszą niż standardowa cena

en: Please go to the %1$s and fill in your %2$s.
pl_PL: Przejdź do %1$s i wypełnij %2$s.

en: Please make a backup of your database before using these tools
pl_PL: Przed użyciem tych narzędzi wykonaj kopię zapasową swojej bazy danych

en: Please note that the payment will be made in %1$s. Your total will be approximately %2$s, depending on the current exchange rate.
pl_PL: Pamiętaj, że płatność zostanie dokonana w %1$s. Twoja suma wyniesie około %2$s, w zależności od aktualnego kursu wymiany.

en: Please note: without a free MaxMind key, your geolocation calls will be limited and your site performance may be impacted.
pl_PL: Uwaga: bez darmowego klucza MaxMind Twoje połączenia geolokalizacyjne będą ograniczone, a wydajność witryny może się pogorszyć.

en: Plugins Status
pl_PL: Stan wtyczki

en: Position
pl_PL: Położenie

en: Prefer to translate manually?
pl_PL: Wolisz tłumaczyć ręcznie?

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Proceed
pl_PL: Kontynuuj

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Processing...
pl_PL: Przetwarzanie...

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Product Add-ons Group "%s"
pl_PL: Grupa dodatków do produktów "%s"

en: Product Attribute Base
pl_PL: Baza atrybutów produktu

en: Product Base
pl_PL: Baza produktów

en: Product Bundles
pl_PL: Pakiety produktów

en: Product Category Base
pl_PL: Baza kategorii produktów

en: Product Shop Base
pl_PL: Baza sklepu z produktami

en: Product Tag Base
pl_PL: Baza etykiet produktów

en: Product Translation Interface
pl_PL: Interfejs tłumaczenia produktu

en: Product attribute base
pl_PL: Baza atrybutów produktów

en: Product base
pl_PL: Baza produktów

en: Product category base
pl_PL: Baza kategorii produktów

en: Product not found: %d
pl_PL: Nie znaleziono produktu: %d

en: Product page Currency Switcher
pl_PL: Przełącznik waluty strony produktu

en: Product reviews
pl_PL: Opinie o produktach

en: Product tabs
pl_PL: Zakładki produktów

en: Product tag base
pl_PL: Baza etykiet produktów

en: Product url
pl_PL: URL produktu

en: Products Download Files
pl_PL: Pliki produktu do pobrania

en: Products Media Synchronization
pl_PL: Synchronizacja multimediów produktu

en: Products Missing Translations
pl_PL: Produkty bez tłumaczeń

en: Products Synchronization
pl_PL: Synchronizacja produktów

en: Products before cart reset
pl_PL: Produkty przed wyczyszczeniem koszyka

en: Products removed after switching to %s:
pl_PL: Produkty usunięte po zmianie na %s:

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
pl_PL: Poproś o potwierdzenie i wyczyść koszyk

en: Purchase WPML now
pl_PL: Kup teraz wtyczkę WPML

en: Purchase note
pl_PL: Powiadomienie o zakupie

en: Quick Edit
pl_PL: Szybka edycja

en: Quick Edit isn't available for product translations:
pl_PL: Szybka edycja nie jest dostępna dla tłumaczeń produktów:

en: Quick edit "%s" inline
pl_PL: Szybka edycja "%s" inline

en: Rate
pl_PL: Kurs

en: Regular Price
pl_PL: Cena normalna

en: Remove unused custom fields from product and variation translations
pl_PL: Usuń nieużywane pola niestandardowe z tłumaczeń produktów i wariantów

[ctx: Reset cart option warning 1]
en: Because of some elements in your site configuration, when the users switch the currency or the language on the front end, the cart content might not be synchronized correctly.
pl_PL: Ze względu na niektóre elementy w konfiguracji Twojej witryny, kiedy użytkownicy przełączają walutę lub język po stronie klienta, zawartość koszyka może nie zostać poprawnie zsynchronizowana.

[ctx: Reset cart option warning 2]
en: It is recommended that you %s with the option to reset the cart in a situation like this.
pl_PL: Zalecamy %s z opcją czyszczenia koszyka w sytuacjach takich jak ta.

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Resources Label
pl_PL: Etykieta zasobów

en: Resources label
pl_PL: Etykieta zasobów

en: Review WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce
pl_PL: Oceń WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: Right
pl_PL: Do prawej

en: Right now, there are no products needing translation.
pl_PL: W chwili obecnej żadne produkty nie wymagają tłumaczenia.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
pl_PL: Aktualnie wszystkie pojęcia taksonomii są przetłumaczone.

en: Right with space
pl_PL: Z prawej ze spacją

en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
pl_PL: Zaokrąglij przeliczoną cenę do najbliższej liczby całkowitej. %snp. 15,78 do 16,00

en: Rounding to the nearest integer
pl_PL: Zaokrąglanie do najbliższej liczby całkowitej

en: Run the selected tools
pl_PL: Uruchom wybrane narzędzia

en: Running WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce with default language other than English.
pl_PL: Uruchamianie WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce z językiem domyślnym innym niż angielski.

en: Sale Price
pl_PL: Cena wyprzedażowa

en: Same as default currency
pl_PL: Tak samo, jak w walucie domyślnej

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Schedule
pl_PL: Harmonogram

en: Secondary currencies: %s
pl_PL: Waluty dodatkowe: %s

en: Secret Key
pl_PL: Sekretny klucz

en: Select a preset
pl_PL: Wybierz preset

en: Select currency
pl_PL: Wybierz walutę

en: Select which attributes in your store should be translatable:
pl_PL: Wybierz, które atrybuty w Twoim sklepie mają być przetłumaczalne:

en: Set costs in other currencies manually
pl_PL: Ustaw koszty w innych walutach ręcznie

en: Set dates
pl_PL: Ustaw daty

en: Set different slugs in different languages for %s on WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce URLs translations page
pl_PL: Ustaw różne skróty w różnych językach dla %s na stronie tłumaczeń adresów URL WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: Set exchange rates
pl_PL: Ustawić kursy wymiany

en: Set on %s
pl_PL: Ustaw na %s

en: Set prices in other currencies manually
pl_PL: Ustaw ceny w innych walutach ręcznie

en: Set product types as not translatable and delete unwanted translations
pl_PL: Ustaw typy produktów jako nieprzetłumaczalne i usuń niechciane tłumaczenia

en: Set shipping costs in other currencies manually
pl_PL: Ustaw koszty wysyłki w innych walutach ręcznie

en: Set the currency in which your customer will see the final price when they checkout. Choose which accounts they will see in their payment message.
pl_PL: Ustaw walutę w której wyświetlana będzie ostateczna cena, kiedy Twój klient przejdzie do płatności. Wybierz, które rachunek powinien się wyświetlić w wysłanej do niego wiadomości o płatności.

en: Set up %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%2$s to translate your store and add more currencies.
pl_PL: Skonfiguruj %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%2$s, aby przetłumaczyć swój sklep i dodać więcej walut.

en: Set your translation options
pl_PL: Ustawić opcje tłumaczenia

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane.

en: Shop
pl_PL: Sklep

en: Shop page
pl_PL: Strona sklepu

en: Show
pl_PL: Wyświetl

en: Show a currency switcher on the product page template
pl_PL: Wyświetl przełącznik walut na szablonie strony produktu

en: Show all currencies
pl_PL: Wyświetl wszystkie waluty

en: Show currencies based on
pl_PL: Wyświetl waluty na podstawie

en: Show only products with %1$scustom prices%2$s in secondary currencies
pl_PL: Pokaż tylko produkty z cenami niestandardowymi %1$scustom%2$s w walutach dodatkowych

en: Show only reviews in %1$s (%2$s)
pl_PL: Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku %1$s (%2$s)

en: Show reviews in all languages  (%s)
pl_PL: Wyświetl opinie we wszystkich językach  (%s)

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
pl_PL: Wyświetla listę produktów, które znajdowały się w koszyku zanim został on wyczyszczony po stronie klienta po przełączeniu języka lub waluty. Będzie ukryty w przypadku braku produktów do wyświetlenia.

en: Sign-up Fee
pl_PL: Opłata rejestracyjna

en: Site Language
pl_PL: Język witryny

en: Slug type
pl_PL: Rodzaj sluga

en: Some settings from the WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce wpml-config.xml file have been overwritten.
pl_PL: Niektóre ustawienia z pliku wpml-config.xml WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce zostały nadpisane.

en: Some translated %1$s have different %2$s assignments.
pl_PL: Niektóre przetłumaczone %1$s mają różne przydziały %2$s.

en: Something went wrong, please reload the page and try again
pl_PL: Coś poszło nie tak, proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie

en: Specific countries
pl_PL: Konkretne kraje

en: Start the Setup Wizard
pl_PL: Uruchom Kreatora Instalacji

en: Status
pl_PL: Stan

en: Store Pages
pl_PL: Strony sklepu

en: Store URLs
pl_PL: Adresy URL sklepu

en: Subscription Price
pl_PL: Cena abonamentowa

en: Successfully updated %1$s for all translated %2$s.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano %1$s dla wszystkich przetłumaczonych %2$s.

en: Switch back to %s
pl_PL: Przełącz z powrotem na %s

en: Switching currencies when there are items in the cart
pl_PL: Przełączanie walut, kiedy w koszyku znajdują się produkty

en: Switching currency?
pl_PL: Zmieniasz walutę?

en: Switching language?
pl_PL: Przełączasz język?

en: Switching languages when there are items in the cart
pl_PL: Przełączanie języków, kiedy w koszyku znajdują się produkty

en: Sync products and product taxonomies order.
pl_PL: Synchronizuj kolejność produktów i taksonomii produktów.

en: Sync publishing date for translated products.
pl_PL: Synchronizuj datę publikacji tłumaczonych produktów.

en: Synchronization complete!
pl_PL: Synchronizacja zakończona!

en: Synchronize %s assignment in content
pl_PL: Synchronizuj przypisanie %s w zawartości

en: Synchronize attributes and update product variations
pl_PL: Synchronizuj atrybuty i aktualizuj warianty produktów

en: Synchronize cart content when switching currencies
pl_PL: Synchronizuj zawartość koszyka przy przełączaniu walut

en: Synchronize cart content when switching languages
pl_PL: Synchronizuj zawartość koszyka przy przełączaniu języków

en: Synchronize data into translations
pl_PL: Synchronizuj dane do tłumaczeń

en: Synchronize metadata for product categories (display type, thumbnail)
pl_PL: Synchronizuj metadane dla kategorii produktów (typ wyświetlania, miniatura)

en: Synchronize product variations
pl_PL: Synchronizuj warianty produktów

en: Synchronize products image galleries
pl_PL: Synchronizuj galerie zdjęć produktów

en: Synchronize stock for products and product variations
pl_PL: Synchronizuj stan magazynowy produktów i wariantów produktów

en: Tab Title
pl_PL: Tytuł zakładki

en: Take this and edit
pl_PL: Przyjmij i edytuj

en: Taxonomies Missing Translations
pl_PL: Taksonomie bez tłumaczeń

en: Template for currency switcher
pl_PL: Szablon przełącznika walut

en: Term not found: %d
pl_PL: Nie znaleziono pojęcia: %d

en: Test Publishable Key
pl_PL: Przetestuj klucz do publikacji

en: Test Secret Key
pl_PL: Testuj tajny klucz

en: The Translation Controls Have Moved
pl_PL: Kontrolki tłumaczenia zostały przeniesione

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl_PL: Jeżeli opuścisz tę stronę, wprowadzone zmiany nie zostaną zapisane.

en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %1$sMulti-currency%2$s configuration.
pl_PL: Zmieniono walutę domyślną. Musisz zaktualizować kursy wymiany za pomocą konfiguracji %1$sWielu walut%2$s, aby wyświetlane były właściwe ceny.

[ctx: The description for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The minimal order amount if customer choose %s as a purchase currency.
pl_PL: Minimalna wartość zamówienia, jeżeli klient wybierze %s jako walutę zakupu.

[ctx: The description for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The shipping cost if customer choose %s as a purchase currency.
pl_PL: Koszt wysyłki, jeżeli klient wybierze %s jako walutę zakupu.

[ctx: The label for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Minimal order amount in %s
pl_PL: Minimalna wartość zamówienia w %s

[ctx: The label for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Cost in %s
pl_PL: Koszt w %s

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
pl_PL: Prowizja dostosowuje kurs wymiany podany przez wybraną usługę zanim zostanie on zapisany. Kursy wymiany wyświetlane w powyższej tabeli zawierają prowizję.

en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %1$sWooCommerce settings%2$s page and select the default currency for your store.
pl_PL: Nie można włączyć trybu obsługi wielu walut, ponieważ nie ustawiono konkretnej waluty. Przejdź na stronę %1$sustawień WooCommerce %2$s i wybierz domyślną walutę dla swojego sklepu.

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
pl_PL: Zalecanym sposobem jest skorzystanie z Edytora Tłumaczeń WPML. Jest on zoptymalizowany, aby znacznie ułatwić proces tłumaczenia, gwarantując jednocześnie znacznie lepszą integrację z różnymi rozszerzeniami WooCommerce.

en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
pl_PL: Uzyskana cena będzie zwiększeniem tej wartości po wstępnym zaokrągleniu.%snp.

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
pl_PL: Ta wartość zostanie odjęta od uprzednio uzyskanej kwoty.

en: There are <strong>%s product(s)</strong> in total.
pl_PL: Łącznie jest <strong>%s produkt(ów)</strong>.

en: There are <strong>%s product(s)</strong> with variations.
pl_PL: Jest <strong>%s produkt(ów)</strong> z wariantami.

en: There are <strong>%s variation(s)</strong> in total.
pl_PL: Łącznie jest <strong>%s wariant(ów)</strong>.

en: There are no attributes defined
pl_PL: Nie zdefiniowano żadnych atrybutów

en: There are some settings that require careful attention.
pl_PL: Istnieje kilka ustawień, które wymagają szczególnej uwagi.

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
pl_PL: Te strony są aktualnie tłumaczone przez tłumaczy za pomocą WPML:

en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
pl_PL: Ta czynność umożliwia automatyczne zastosowanie taksonomii %s do Twoich treści w różnych językach. Oryginalna treść zostanie przeskanowana, a następnie ta sama taksonomia zostanie zastosowana w przetłumaczonej treści.

en: This feature was disabled. Please enable %1$sWPML cookies%2$s to continue.
pl_PL: Ta funkcja została wyłączona. Włącz %1$sWPML cookies%2$s, aby kontynuować.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
pl_PL: Możliwość edycji tego pola została zablokowana, ponieważ WPML skopiuje jego wartość z języka źródłowego.

en: This gateway does not support %s. To show this gateway please select another currency.
pl_PL: Ten sposób płatności nie obsługuje %s. Aby wyświetlić tą formę płatności, wybierz inną walutę.

en: This is a translation of %1$s. Some of the fields are not editable. It's recommended that you translate products from the %2$sTranslation Dashboard%3$s.
pl_PL: To jest tłumaczenie %1$s. Niektórych pól nie można edytować. Zaleca się tłumaczenie produktów z %2$sTranslation Dashboard%3$s.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
pl_PL: Może to spowodować problemy z adresami URL w różnych językach.

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
pl_PL: Ta strona umożliwia Ci przetłumaczenie wszystkich fraz wykorzystywanych przez WooCommerce do budowania różnego rodzaju adresów URL. Tłumaczenie ich umożliwi Ci uzyskanie całkowicie zlokalizowanych adresów URL, zgodnych z językami stron.

en: This taxonomy does not require translation.
pl_PL: Ta taksonomia nie wymaga tłumaczenia.

en: This taxonomy requires translation.
pl_PL: Ta taksonomia wymaga tłumaczenia.

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
pl_PL: To zlecenie tłumaczenia nie będzie już dłużej przypisane do Ciebie. Inni tłumacze będą mogli je przyjąć i kontynuować tłumaczenie.

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
pl_PL: Dzięki temu automatycznie zostaną wygenerowane warianty dla przetłumaczonych produktów zgodnie z ostatnio tłumaczonymi atrybutami.

en: Thousand Separator
pl_PL: Separator tysięcy

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To avoid this, set your cache plugin to not cache pages for visitors that have a cookie set in their browser.
pl_PL: Aby tego uniknąć, ustaw swoją wtyczkę pamięci podręcznej tak, aby nie przechowywała stron w przypadku odwiedzających, którzy mają ustawiony plik cookie w swojej przeglądarce.

en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %1$sMultilingual Content Setup%2$s
pl_PL: Aby skonfigurować taksonomie lub atrybuty produktu jako przetłumaczalne lub nieprzetłumaczalne, przejdź do %1$sUstawień zawartości wielojęzycznej%2$s

en: To ensure your Currency Switcher continues working smoothly:
pl_PL: Aby zapewnić dalsze sprawne działanie przełącznika walut:

en: To get started, we need to set up the following:
pl_PL: Aby rozpocząć, musimy:

en: To manually translate product categories, tags and attributes, go to %1$sWPML &rarr; Taxonomy Translation%2$s.
pl_PL: Aby ręcznie przetłumaczyć kategorie produktów, tagi i atrybuty, przejdź do %1$sWPML &rarr; Tłumaczenie taksonomii%2$s.

en: To manually translate products, go to %1$sProducts%2$s and click on the "plus" icon.
pl_PL: Aby ręcznie przetłumaczyć produkty, przejdź do %1$sProdukty%2$s i kliknij ikonę "plusa".

en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %1$ssetup wizard%2$s.
pl_PL: Aby szybko przetłumaczyć tę i inne strony sklepu WooCommerce, uruchom %1$skreatora ustawień%2$s.

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
pl_PL: Aby cieszyć się w pełni przetłumaczoną witryną, musisz przetłumaczyć wszystkie pojęcia taksonomii. Niektóre elementy sklepu, jak np. warianty, opierają się na tłumaczeniach taksonomii.

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
pl_PL: Aby uruchomić wielojęzyczną witrynę e-commerce, Twoje strony sklepu WooCommerce muszą zostać przetłumaczone na wszystkie języki witryny. Kiedy wszystkie strony zostaną zainstalowane, możesz dodać do nich tłumaczenia z tego menu.

en: To run your store in multiple languages, you need to use the %1$sWPML plugin%2$s.
pl_PL: Aby prowadzić sklep w wielu językach, należy użyć %1$swtyczki WPML %2$s.

en: To see how to translate this text, save your changes here first.
pl_PL: Aby zobaczyć, jak przetłumaczyć ten tekst, zapisz najpierw zmiany tutaj.

en: To translate %1$s please use the %2$s translation%3$s page, inside the %4$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce admin%5$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć %1$s, użyj strony tłumaczenia %2$s%3$s w panelu administracyjnym %4$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%5$s.

en: To translate Labels, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć etykiety, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: To translate Person Types, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
pl_PL: Aby przetłumaczyć typy osób, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s i wyślij powiązany produkt do tłumaczenia.

en: To translate Resources, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
pl_PL: Aby przetłumaczyć zasoby, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s i wyślij powiązany produkt do tłumaczenia.

en: To translate attributes, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
pl_PL: Aby przetłumaczyć atrybuty, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s i wyślij powiązany produkt do tłumaczenia.

en: To translate custom WooCommerce email notifications, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć niestandardowe powiadomienia e-mail WooCommerce, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: To translate custom per-product tabs, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
pl_PL: Aby przetłumaczyć niestandardowe karty poszczególnych produktów, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s i wyślij powiązany produkt do tłumaczenia.

en: To translate custom product fields, save your changes here first, then go to the %2$sTranslation Dashboard%3$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć niestandardowe pola produktu, najpierw zapisz zmiany tutaj, a następnie przejdź do %2$sTranslation Dashboard%3$s.

en: To translate custom text for payment methods, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć niestandardowy tekst dla metod płatności, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: To translate global add-ons, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć dodatki globalne, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: To translate per-product add-ons, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
pl_PL: Aby przetłumaczyć dodatki dla poszczególnych produktów, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s i wyślij powiązany produkt do tłumaczenia.

en: To translate permalinks for product taxonomies, go to %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Store URLs%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć linki bezpośrednie dla taksonomii produktów, przejdź do %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Adresy URL sklepu%2$s.

en: To translate product details, including their taxonomy, use this dashboard. If you need to translate taxonomy independently or adjust store and currency settings, visit: %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce documentation%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć szczegóły produktu, w tym ich taksonomię, użyj tego panelu. Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć taksonomię niezależnie lub dostosować ustawienia sklepu i waluty, odwiedź: %1$sdokumentację WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%2$s.

en: To translate product permalinks, go to %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Store URLs%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć linki bezpośrednie produktów, przejdź do %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Adresy URL sklepu%2$s.

en: To translate product reviews, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć recenzje produktów, przejdź do %1$sPanelu tłumaczeń%2$s.

en: To translate product taxonomies, go to the %1$sTaxonomy Translation%2$s page.
pl_PL: Aby przetłumaczyć taksonomie produktów, przejdź do strony %1$sTłumaczenie taksonomii%2$s.

en: To translate the Method Title, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć tytuł metody, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: To translate the attribute slug, please set the option "Enable archives?" for the attribute %s in WooCommerce
pl_PL: Aby przetłumaczyć slug atrybutu, ustaw opcję "Włączyć archiwa?" dla atrybutu %s w WooCommerce

en: To translate this content, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć tę zawartość, przejdź do %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: To&hellip;
pl_PL: Do&hellip;

en: Tour Data
pl_PL: Dane wycieczki

en: Translatable?
pl_PL: Przetłumaczalne?

en: Translate %s
pl_PL: Przetłumacz %s

en: Translate Products
pl_PL: Tłumacz produkty

en: Translate Taxonomy
pl_PL: Tłumacz taksonomię

en: Translate URLs
pl_PL: Przetłumacz adresy URL

en: Translate WooCommerce products
pl_PL: Przetłumacz produkty WooCommerce

en: Translate endpoints
pl_PL: Przetłumacz punkty końcowe

en: Translate shipping classes
pl_PL: Przetłumacz klasy wysyłkowe

en: Translate your whole site's content, including products, from %1$sWPML &rarr; Translation Management%2$s.
pl_PL: Przetłumacz całą zawartość swojej witryny, w tym produkty, z %1$sWPML &rarr; Translation Management%2$s.

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
pl_PL: Tłumaczysz %1$s? Wykorzystaj tabelę %2$s, aby ułatwić sobie tłumaczenie.

en: Translation in progress
pl_PL: Tłumaczenie w toku

en: Translation to
pl_PL: Tłumaczenie na

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: Up
pl_PL: Do góry

en: Update %1$s for all translated %2$s
pl_PL: Zaktualizuj %1$s dla wszystkich przetłumaczonych %2$s

en: Update Translation
pl_PL: Aktualizuj tłumaczenie

en: Update frequency
pl_PL: Częstotliwość aktualizacji

en: Update manually now
pl_PL: Aktualizuj ręcznie teraz

en: Update translation
pl_PL: Aktualizuj tłumaczenie

en: Updating the exchange rates on an hourly basis generates around 744 API calls a month. Please check that your exchange rates source can accommodate this higher usage.
pl_PL: Aktualizacja kursów wymiany co godzinę generuje około 744 wywołań API na miesiąc. Sprawdź, czy Twoje źródło kursów wymiany może obsłużyć takie zwiększone wykorzystanie.

en: Uploads
pl_PL: Przesłane na serwer

en: Use custom settings for translations download files
pl_PL: Zastosuj ustawienia własne dla pobierania plików tłumaczeń

en: Use the same files for translations
pl_PL: Użyj tych samych plików dla tłumaczeń

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
pl_PL: Korzystanie z "translation_of" wymaga także podania parametru "lang"

en: Value(s)
pl_PL: Wartoś(ć/ci)

en: Variations data
pl_PL: Dane wariantów

en: View Order
pl_PL: Przejrzyj zamówienie

en: Visit website
pl_PL: Odwiedź stronę internetową

en: WARNING! Minor limitations include 1000 requests/month limit and EUR being the only available base currency for customers using a free account. If you need more than 1000 requests per month or want to use all 170 available base currencies, you’ll need to choose one of the paid plans starting at only $10 per month.
pl_PL: UWAGA! Mniejsze ograniczenia obejmują 1000 żądań/miesiąc i EUR jako jedyną dostępną walutą podstawową dla klientów korzystających z darmowego konta. Jeżeli potrzebujesz więcej niż 1000 żądań w miesiącu lub chcesz korzystać ze wszystkich 170 dostępnych walut podstawowych, musisz wybrać jeden z planów płatnych, zaczynających się od zaledwie 10 USD na miesiąc.

en: WPML Export and Import
pl_PL: Eksport i import WPML

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce by default will multiply all your costs and values defined above by currency exchange rates. If you don't want this and you prefer static values instead, you can define them here.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce domyślnie pomnoży wszystkie Twoje koszty i wartości zdefiniowane powyżej przez kursy wymiany walut. Jeśli tego nie chcesz i wolisz zamiast tego statyczne wartości, możesz je zdefiniować tutaj.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce zależy od kilku wtyczek, aby działać. Jeśli brakuje jakiejkolwiek wymaganej wtyczki, powinieneś ją zainstalować i aktywować.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce detected an active cache plugin on your site.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce wykrył aktywną wtyczkę pamięci podręcznej na Twojej stronie.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versions prior %2$s.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce jest włączony, ale nie działa. Nie jest kompatybilny z wersjami <a href="%1$s">WPML String Translation</a> starszymi niż %2$s.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML</a> versions prior %2$s.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce jest włączony, ale nie działa. Nie jest kompatybilny z wersjami <a href="%1$s">WPML</a> starszymi niż %2$s.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">Woocommerce</a> versions prior %2$s.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce jest włączony, ale nie działa. Nie jest kompatybilny z wersjami <a href="%1$s">Woocommerce</a> starszymi niż %2$s.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce jest włączony, ale nie działa. Wymaga %s, aby działać.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce jest włączony, ale nie działa. Najpierw dokończ instalację WPML.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce settings
pl_PL: Ustawienia WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce will also use cookies to identify the language and currency of each customer’s order as well as the currency of the reports created by WooCommerce. WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce extends these reports by adding the currency’s information.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce będzie również używać plików cookie do identyfikacji języka i waluty każdego zamówienia klienta, a także waluty raportów tworzonych przez WooCommerce. WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce rozszerza te raporty, dodając informacje o walucie.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce will use cookies to understand the basket info when using languages in domains and to transfer data between the domains.
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce będzie używać plików cookie, aby zrozumieć informacje o koszyku podczas korzystania z języków w domenach i do przesyłania danych między domenami.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce › Setup Wizard
pl_PL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce › Kreator konfiguracji

en: WPML Translation Editor
pl_PL: Edytor Tłumaczeń WPML

en: WPML allows you to %1$stranslate your product attributes%2$s. Some attributes, like the ones based on numbers and codes, can be universal and might not need to be translated.
pl_PL: WPML umożliwia Ci %1$stłumaczenie atrybutów produktu%2$s. Niektóre atrybuty, na przykład te wynikające z numerów lub kodów, mogą być uniwersalne i ich tłumaczenie może nie być potrzebne.

en: WPML automatically generates translated versions of default WooCommerce pages, such as Shop, Account, Checkout, and Cart.
pl_PL: WPML automatycznie tworzy przetłumaczone wersje domyślnych stron WooCommerce, takich jak Sklep, Konto, Kasa i Koszyk.

en: WPML support
pl_PL: Wsparcie WPML

en: Want to help <strong>WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce</strong> plugin? %1$sGive us a review%2$s!
pl_PL: Chcesz pomóc wtyczce <strong>WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce</strong>? %1$sWystaw nam ocenę%2$s!

en: We detected a problem in your WPML configuration: the %1$sproduct_type%2$s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %3$sMultilingual Content Setup page%4$s.
pl_PL: Wykryliśmy problem w Twojej konfiguracji WPML: taksonomia %1$sproduct_type%2$s jest ustawiona jako przetłumaczalna, a to powodowałoby problemy z przetłumaczonymi produktami. Możesz to naprawić na %3$sstronie Ustawienia zawartości wielojęzycznej%4$s.

en: We detected that the %1$sproduct_type%2$s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce %3$stroubleshooting page%4$s.
pl_PL: Wykryliśmy, że pole %1$sproduct_type%2$s zostało nieprawidłowo ustawione dla niektórych tłumaczeń produktów. Stało się tak, ponieważ taksonomia product_type została przetłumaczona. Możesz to naprawić na stronie rozwiązywania problemów %3$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%4$s.

en: We detected that your site is using a Currency Switcher built with Twig templates. For security reasons, support for Twig-based templates will be discontinued in the upcoming version of WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce 5.6.
pl_PL: Wykryliśmy, że Twoja strona używa Przełącznika Walut zbudowanego na szablonach Twig. Ze względów bezpieczeństwa wsparcie dla szablonów opartych na Twig zostanie wycofane w nadchodzącej wersji WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce 5.6.

en: We noticed that you're using WooCommerce Gateways Country Limiter plugin which is now integrated into WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Please remove it!
pl_PL: Zauważyliśmy, że używasz wtyczki WooCommerce Gateways Country Limiter, która jest teraz zintegrowana z WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Prosimy o jej usunięcie!

en: We recommend updating your Currency Switcher as soon as possible to avoid disruptions when the new version of WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is released.
pl_PL: Zalecamy jak najszybszą aktualizację Przełącznika Walut, aby uniknąć zakłóceń po wydaniu nowej wersji WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce.

en: We updated WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce to streamline your translation work.
pl_PL: Zaktualizowaliśmy WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce, aby usprawnić Twoją pracę z tłumaczeniami.

en: Weekly on
pl_PL: Raz w tygodniu w

en: Weekly on %s
pl_PL: Co tydzień w %s

en: When enabled, products with prices based on the exchange rate are hidden
pl_PL: Gdy ta opcja jest włączona, produkty z cenami opartymi na kursie wymiany są ukryte

en: Which product attributes should be translatable?
pl_PL: Które atrybuty produktu mają być przetłumaczalne?

en: White
pl_PL: Biały

en: Widget Currency Switcher
pl_PL: Przełącznik waluty w widżecie

en: Widget area
pl_PL: Obszar widżetu

en: Widget title
pl_PL: Tytuł widżetu

en: WooCommerce Store Pages
pl_PL: Strony Sklepu WooCommerce

en: WooCommerce integrates with MaxMind Geolocation to reliably determine the location of your customers.
pl_PL: WooCommerce współpracuje z MaxMind Geolocation, aby wiarygodnie określać lokalizację Twoich klientów.

en: WooCommerce settings page.
pl_PL: strona ustawień WooCommerce.

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
pl_PL: Strony sklepu WooCommerce są przetłumaczone na wszystkie języki witryny.

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
pl_PL: Strony sklepu WooCommerce dla tych języków nie istnieją:

en: Yes, enable multicurrency mode
pl_PL: Tak, włącz tryb wielu walut

en: Yes, go to the troubleshooting page
pl_PL: Tak, przejdź do strony rozwiązywania problemów

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
pl_PL: Używasz tej samej wartości jak do standardowej bazy kategorii. Stwierdzono, że powoduje to konflikty powodujące nieprawidłowe działanie odnośników.

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
pl_PL: Możesz skorzystać z możliwości usunięcia zawartości koszyka po zmianie języka lub waluty w razie problemów z koszykiem lub na stronie rozliczenia

en: You can customize the currency switcher template using these parameters:
pl_PL: Możesz dostosować szablon przełącznika walut, używając następujących parametrów:

en: You can enter or edit your default values on the %1$sPermalinks settings%2$s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %3$sAdvanced settings%4$s page.
pl_PL: Możesz wpisać lub edytować swoje wartości domyślne na stronie %1$sUstawień permalinków%2$s lub, dla punktów końcowych, na stronie WooCommerce %3$sUstawienia zaawansowane%4$s.

en: You can still use the %1$smulticurrency features%2$s without buying anything.
pl_PL: Nadal możesz korzystać z %1$sfunkcji wielowalutowości%2$s bez kupowania czegokolwiek.

en: You can translate text for subscription products from the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
pl_PL: Możesz przetłumaczyć tekst dla produktów subskrypcji z %1$sTranslation Dashboard%2$s.

en: You have to save all settings before updating exchange rates
pl_PL: Musisz zapisać wszystkie ustawienia przed aktualizacją kursów wymiany

en: You have untranslated terms!
pl_PL: Masz nieprzetłumaczone pojęcia!

en: You haven't added any secondary currencies
pl_PL: Brak dodatkowych walut

en: You haven't added any secondary currencies.
pl_PL: Brak dodatkowych walut.

en: You need the WPML plugin to make your store multilingual and display currencies based on site language. Don't have it yet?
pl_PL: Potrzebujesz wtyczki WPML, aby Twój sklep był wielojęzyczny i wyświetlał waluty w zależności od języka witryny. Jeszcze jej nie masz?

en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
pl_PL: Musisz sprawdzić pliki konfiguracyjne WPML dodane przez inne wtyczki albo ustawienia ręczne w sekcji %s.

en: You will be able to:
pl_PL: Będziesz w stanie:

en: You will need either the Multilingual CMS or Multilingual Agency package to use WPML with WooCommerce.
pl_PL: Aby korzystać z wtyczki WPML na platformie WooCommerce, potrzebujesz pakietu Multilingual CMS lub Multilingual Agency.

en: You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
pl_PL: Przełączyłeś/aś język, a w koszyku znajdują się przedmioty. Jeżeli zachowasz język %s, koszyk zostanie opróżniony i konieczne będzie ponowne dodanie przedmiotów do koszyka.

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
pl_PL: Twój koszyk nie jest pusty! Po zmianie waluty wszystkie pozycje zostaną usunięte z koszyka i trzeba będzie je dodać ponownie.

en: Your product permalink base is not translated to:
pl_PL: Baza odnośników stałych do Twoich produktów nie jest przetłumaczona na:

en: Your settings have been saved.
pl_PL: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Your shipping class %1$s has been created in %2$s language. Please switch your language if you want to provide shipping costs in different currencies for this class.
pl_PL: Klasę wysyłki %1$s utworzono w języku %2$s. Przełącz język, jeżeli chcesz podać koszty wysyłki w różnych walutach dla tej klasy.

en: Your site uses %1$s to automatically calculate prices in the secondary currency. There is an %2$s effective June 1st, 2018.
pl_PL: Twoja witryna korzysta z %1$s do automatycznego wyliczania cen w walucie dodatkowej. Od 1 lipca 2018 obowiązuje %2$s.

en: Your theme does not support a currency switcher widget. Please %1$sadd your currency switcher%2$s using a shortcode or PHP.
pl_PL: Twój motyw nie obsługuje widżetu przełącznika walut. %1$sDodaj przełącznik walut%2$s za pomocą krótkiego kodu lub PHP.

en: and
pl_PL: i

en: configure WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce
pl_PL: skonfiguruj WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: default
pl_PL: domyślne

en: important change about this service
pl_PL: ważna zmiana dotycząca tej usługi

en: multicurrency settings page
pl_PL: strona ustawień wielowalutowości

en: never
pl_PL: nigdy

en: none
pl_PL: brak

en: permalinks settings
pl_PL: ustawienia odnośników stałych

en: translated
pl_PL: przetłumaczone

en: wpml-config.xml file missing from WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce folder.
pl_PL: Brak pliku wpml-config.xml w folderze WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce.
